wrzesień 2021

1

śr

 

12:00 Zupa nic (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:15 Metamorfoza ptaków (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:30 Annette (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:15 kRAJ (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:15 Zabójczy koktajl (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

2

czw

 

17:00 kRAJ (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Zabójczy koktajl (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:15 Zupa nic (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

3

pt

 

17:00 Zabójczy koktajl (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:30 Mistrz (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:30 Aida

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

4

sb

 

12:30 Binti (2D/dubbing)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Zabójczy koktajl (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Mistrz (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Na rauszu (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:30 Jeźdźcy sprawiedliwości (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

5

nd

 

12:30 Binti (2D/dubbing)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Mistrz (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:30 Zabójczy koktajl (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Zupa nic (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

6

pn

 

17:00 Mistrz (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Zupa nic (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:15 Zabójczy koktajl (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

7

wt

 

16:30 Zabójczy koktajl (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Mistrz (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

8

śr

 

12:00 Mistrz (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:00 Annette (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Zupa nic (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Polański, Horowitz. Hometown (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:45 Zabójczy koktajl (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

9

czw

 

15:00 Berlin Alexanderplatz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Zabójczy koktajl (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Zupa nic (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

10

pt

 

15:00 Mistrz (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Złe baśnie (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:15 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Berlin Alexanderplatz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

11

sb

 

14:00 Złe baśnie (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Annette (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Aida (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:30 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

12

nd

 

14:45 kRAJ (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Mistrz (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Gunda (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

13

pn

 

17:15 ANTYBOHATER (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 kRAJ (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14

wt

 

16:00 Polański, Horowitz. Hometown (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:30 Berlin Alexanderplatz (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15

śr

 

12:00 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:30 Zabójczy koktajl (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Złe baśnie (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:15 Teściowie (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 ANTYBOHATER (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16

czw

 

17:00 ANTYBOHATER (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:45 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:45 Gunda (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17

pt

 

15:00 Jestem Greta (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:45 Aida (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Łabędzi śpiew (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18

sb

 

13:00 A-HA (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

15:30 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:15 Jump, Darling (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:15 Odpowiedź na wszystko (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:15 Lesbian shorts (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19

nd

 

14:00 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Aida (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:15 Królowa Irlandii (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:00 7-my Sierpnia (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Valentina (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20

pn

 

15:00 Advento de Maria (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:45 Aida (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Cykady (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21

wt

 

16:00 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:45 The whisper of the Jaguar (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:15 Transkids (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:15 I am Samuel (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

22

śr

 

12:00 Aida (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:45 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:30 A-HA (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:45 Beyto (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 My first summer (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

23

czw

 

15:15 ANTYBOHATER (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Teściowie (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

19:00 Aida (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:15 Saint-Narcisse (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

24

pt

 

14:30 Aida (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

17:00 Morgana (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Dlaczego nie ty (Hochwald) (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

23:00 Niefortunny numerek lub szalone porno (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

25

sb

 

14:45 Jinpa (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:30 Jestem Greta (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Jeźdźcy sprawiedliwości (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:45 Aida (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

23:00 TITANE (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

26

nd

 

14:00 Jestem Greta (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:15 Undine (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Aida (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Jeźdźcy sprawiedliwości (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

27

pn

 

16:15 Aida (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:45 Undine (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Jeźdźcy sprawiedliwości (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

28

wt

 

16:15 Jinpa (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:15 Jeźdźcy sprawiedliwości (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

20:45 A-HA (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

29

śr

 

12:00 Jestem Greta

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

14:15 Polański, Horowitz. Hometown (2D/oryginalny)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

16:00 Undine (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:15 Annette (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:15 Jeźdźcy sprawiedliwości (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

30

czw

 

16:00 Jeźdźcy sprawiedliwości (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

18:30 Aida (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe

21:00 Niefortunny numerek lub szalone porno (2D/napisy)

 Gdańsk, Kino Kameralne Cafe